Beregszászi járási bajnokság: Csetfalva és Beregszász az élen

A beregszászi járási labdarúgó-bajnokság harmadik fordulóját rendezték meg május 11-én.

Az A zónában a csoport esélyesének tartott FC Badaló az eddig két döntetlennel álló Borzsova otthonában lépett pályára. A találkozón a papírformának megfelelően, ha vártnál egy kicsit nehezebben is, de a Tisza-partiak nyertek 1:0 arányban. A forduló rangadóján az eddig százszázalékos Kígyós a még szintén veretlen Csetfalvát látta vendégül. A gólokban és fordulatokban gazdag mérkőzésen végül kisebb meglepetésre a vendégek diadalmaskodtak 3:2-re. Harmadik mérkőzésén végre sikerült megszereznie szezonbéli első pontjait az FC Nagyberegnek. A beregiek odahaza Mezővárinál bizonyultak jobbnak 2:1 arányban. A játéknapon az FC Csoma szabadnapos volt.
A B zónában tovább folytatta menetelését a listavezető FC Beregszász. A Vérke-partiak a tőlük megszokott magabiztossággal és gólerős játékkal ezúttal hazai pályán Bátyút győzték le 4:0-ra. A csoport másik, még makulátlan mérleggel rendelkező együttese az FC Jánosi egyik közvetlen riválisát, az FC Gátot látta vendégül. A két szomszéd összecsapása végül 1:1-es döntetlennel ért végett. A sereghajtó csapatok rangadóján Kisbégány odahaza magabiztos 4:1-es diadalt aratott a pont nélkül álló FC Kaszony felett. Az utolsó mérkőzésen Zápszony és Csonkapapi legjobbjai mérték össze tudásukat egymással. Akárcsak a csoport többi mérkőzésén, itt sem termett túl sok babér a vendég együttesnek, a házigazda Zápszonyiak 3:2-re nyerték az összecsapást.