Kezdőlap » Címke archívum: birkózás

Címke archívum: birkózás

Asarin a nyolc között, Olejnik kikapott a birkózó Eb-n

A szabadfogásúak 70 kilogrammos kategóriájában szereplő Asarin Roman villámgyőzelemmel jutott tovább a nyolcaddöntőből, a 97 kilogrammos Olejnik Pavlo viszont kikapott első meccsén a római birkózó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Bővebben »

Magyar arany- és bronzérem a birkózó Eb-n

Németh Zsanett a 75 kilogrammos súlycsoportban arany-, Dénes Mercédesz az 53 kilogrammos kategóriában bronzérmes lett a bulgáriai Ruszéban zajló U23-as birkózó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Bővebben »

Ifjúsági versenyek után, a remélt rendőri pálya előtt

A salánki Huszti Henrietta, a Mikes Kelemen Középiskola végzős diákja figyelemreméltó ifjú hölgy, aki az utóbbi három évben – egymással párhuzamosan – versenyszinten focizott és birkózott, s mindkét sportágban igen szép eredményeket ért el. Ami viszont a jövőt illeti, a rendőri pálya, azon belül is a nyomozói hivatás vonzza, s ha minden jól alakul, Charlie angyalaihoz hasonlóan fogja majd móresre ...

Bővebben »

Olimpiai kvótát szerzett Lőrincz Viktor a birkózó vb-n

A kötöttfogásúak 85 kilogrammos kategóriájában szereplő Lőrincz Viktor ötödik helyen végzett a Las Vegas-i olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság szerdai versenynapján, miután a bronzmérkőzésen kikapott az azeri Saman Ahman Tahmasebitől.