Kitüntetés a fiatal csapatoknak

A Kárpátaljai Futball-föderáció Egyesület kitüntetéseket osztott a kárpátaljai futballiga-bajnokság fiatal csapatainak

A díj átvételére Munkácson került sor, ahova eljöttek az Edelweis csapat fiatal focistái.A rahói járásból, Nagykopányból és Husztról is érkeztek csapatok.

A feketeardói futballpályán a napokban baráti mérkőzés zajlott a KALÁSZ Gyermek és Ifjúsági Sportiskola válogatott csapata és a Szentpétervárról érkezett ZENIT focicsapat között. Az első félidőben a vendég csapat vezetett, de a szünet után a KALÁSZ volt előnyben 2:1-es eredménnyel. A második félidőben a vezetést a ZENIT vette át, így 6:4 re nyerték meg a versenyt. A meccs befejeztével a szentpéterváriak vendégségbe hívták a KALÁSZ csapatát.