Babosék kikaptak a moszkvai elődöntőben

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős kikapott a párosok elődöntőjében a moszkvai keménypályás tenisztorna egymillió dollár (300 millió forint) összdíjazású női versenyében.

A vb-címvédő magyar-francia duó a viadal honlapja szerint 36 percet követően került játszmahátrányba, majd a második felvonásban 1:4-ről sikerült még egyenlítenie, de 5:5 után már csak az ellenfél, a harmadik helyen rangsorolt belga Kirsten Flipkens és az amerikai Bethanie Mattek-Sands kettőse nyert játékot.

Babosék mindkét szettben két-két alkalommal veszítették el a szervagémjüket, miközben egyszer-egyszer vették el riválisuk adogatójátékát.

A találkozó 1 óra 22 percig tartott.

Eredmény, nők, 1 millió dollár (300 millió forint) összdíjazás:
páros, elődöntő: Kirsten Flipkens, Bethanie Mattek-Sands (belga, amerikai, 3.) – Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.) 6:4, 7:5