Kezdőlap » Kárpátalja » Sport » Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

október 12., péntek:

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szedeák-Atomerőmű
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Görögország-Magyarország

Sport 1
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Horvátország-Anglia

Sport 2
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észtország-Finnország

Eurosport 1
14.00: Kerékpár, török körverseny, 4. szakasz
17.15: Labdarúgás, U20-as felkészülési mérkőzés, Németország-Hollandia
19.45: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező, Németország-Norvégia

Eurosport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz
19.30: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

Digisport 1
8.50: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda

Digisport 2
8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Olimpiakosz

Digisport 3
8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Baskonia

október 13., szombat:

M4 Sport
13.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hockenheim, 1. futam
15.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Gyöngyös
17.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szombathely-Kaposvár
19.30: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Koszovó

Sport 1
0.00: Cselgáncs, Grand Prix, Cancún
15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés, Vác-Siófok
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Montpellier-Veszprém
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Hollandia-Németország

Sport 2
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szlovákia-Csehország
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Norvégia-Szlovénia
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Írország-Dánia

Eurosport 1
11.00: Kerékpár, török körverseny, 5. szakasz
14.30: Kerékpár, lomdardiai körverseny
18.30: Motorsport, superbike-világbajnokság, superpole, Argentína
21.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, 1. futam, Argentína

Eurosport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz
20.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, Minnesota United FC-Colorado Rapids
23.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, DC United-FC Dallas

Digisport 1
10.30 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntők

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong, elődöntők

Spíler1 TV
2.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, St. Louis Blues-Calgary Flames
19.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

október 14., vasárnap:

M4 Sport
13.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hockenheim, 2. futam

Sport 1
0.00: Cselgáncs, Grand Prix, Cancún
14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria – Vipers Kristiansand
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Flensburg-Handewitt
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Podravka Koprivnica-Győri Audi ETO KC
22.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Denver Broncos-Los Angeles Rams

Sport 2
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Románia-Szerbia
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Oroszország-Törökország
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Lengyelország-Oroszország

Eurosport 1
8.30: Autósport, Endurance-világbajnokság, Fudzsi
12.00: Kerékpár, török körverseny, 6. szakasz
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő
19.30 és 21.00: Motorsport, supersport-világbajnokság, 1. és 2. futam, Argentína

Eurosport 2
13.45 és 17.00: Motorsport, brit superbike-bajnokság, 2. és 3. futam
19.00: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

Digisport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, döntő
16.30: Amerikaifutball, válogatott mérkőzés, Magyarország-Csehország

Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong, döntő

Spíler1 TV
0.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Minnesota Wild-Carolina Hurricanes
3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Buffalo Sabres
19.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-San Jose Sharks

Forrás: mti.hu

Szólj hozzá!

More in élő közvetítés
Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Close