Kezdőlap » Kárpátalja » Sport » Élő tv-sportközvetítések – Szombat

Élő tv-sportközvetítések – Szombat

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 2., szombat:

M4 Sport
12.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda
14.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Tatabánya
17.00: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Újpest
19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Budapest Honvéd

Duna World
12.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, Németország-Magyarország, Frankfurt

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don – Buducnost Podgorica
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Ferencváros-Győri Audi ETO KC
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Los Angeles Clippers

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Borussia Mönchengladbach
22.30: Ökölvívás, profi gála, Sergio Garcia-Ted Cheeseman, London

Eurosport 1
9.45 és 12.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Maribor
11.00: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Garmisch-Partenkirchen
14.00: Sílövészet, junior világbajnokság, női 7,5 km sprint, Cserpatak
15.30: Síugrás, világkupa, Oberstdorf
19.45: Sznúker, Német Masters, elődöntő, Berlin

Eurosport 2
9.00 és 14.00: Szánkó, világkupa, Altenberg
10.45: Sílövészet, junior világbajnokság, férfi 10 km sprint, Cserpatak
12.45: Északi összetett, világkupa, Klingenthal
15.00: Pályakerékpár, női világbajnokság, Bogense
16.00: Sznúker, Német Masters, elődöntő, Berlin
20.15: Pályakerékpár, 6 napos verseny, Koppenhága
22.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 6. szakasz

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Parma

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Chievo

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Ankaragücü
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Galatasaray
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Toulouse

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Dallas Stars-Minnesota Wild
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Newcastle United
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Huddersfield Town
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Bournemouth

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

Forrás: mti.hu

Szólj hozzá!

Read previous post:
Weinrauch Katalin: Február 2.

Ma ébred álmából a hétalvó medve,

Close