focilabda 001

Gát nyerte a járási ifjúsági bajnokságot

A csoportmérkőzések befejezése után az ifjúsági csapatok bajnoksága a felnőttekétől eltérő módon nem szünetelt, hanem egyből a második etappal folytatódott.

Ennek során az elődöntőkben a csoportok első két helyezettjei mérték össze tudásukat. Az első találkozón a mezőnyben egyedüliként veretlen FC Badaló a B zóna második helyén végző FC Gáttal csapott össze. A mérkőzés eredményét utólag törölték egy játékos jogosulatlan pályára lépése miatt és az FC Badalót 3:0-s technikai vereséggel sújtották. A másik párosításban az A zóna első helyezettje, az FC Beregszász sima 2:0-s diadalt aratott a másik zóna második helyén végző FC Kígyós felett, így az augusztus 31-i döntőben Gát és Beregszász legjobb ifistái csaphattak össze. Ezen a meccsen a gátiak bizonyultak jobbnak 2:0 arányban, így az idei esztendőben az ifik között az FC Gát lett a bajnok, míg a második helyen Beregszász ,a harmadikon pedig Kígyós végzett.