Kezdőlap » Kárpátalja » Sport » Hétvégi sportajánló

Hétvégi sportajánló

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a magyar televíziókban:

november 15., péntek:
———————
M4 Sport
14.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés
18.45: Labdarúgás, Puskás Aréna stadionavató, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Uruguay

Sport 1
17.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Brazília-Argentína
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Románia-Svédország

Sport 2
17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Norvégia – Feröer-szigetek
20.00: Lóverseny, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Bosznia-Hercegovina – Olaszország

Digisport 1
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Slovan Bratislava

Eurosport 1
12.45 és 19.45: Sznúker, Home Nations Series, Északír Open

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés
13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés

november 16., szombat:
———————-
M4 Sport
7.45: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Makaó, 1. futam
15.45 és 18.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
17.00: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Ferencváros
20.00: Kosárlabda, férfi NB I, Pécs-Kaposvár

Sport 1
12.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Rosztov-Don – CSM Bucuresti
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, 1. mérkőzés, Csurgó-Nimes
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Meskov Breszt
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-FTC

Sport 2
15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, Vác-Kastamonu
17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Azerbajdzsán-Wales
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Horvátország-Szlovákia

Eurosport 1
7.40: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Makaó, 1. futam
13.45 és 19.45: Sznúker, Home Nations Series, Északír Open

Eurosport 2
15.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg, női csoportkör
20.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), Washington

Digisport 1
14.45 és 20.45: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés
12.30, 14.05 és 15.00: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Valenciai Nagydíj, időmérő

november 17., vasárnap:
———————–
M4 Sport
1.30 és 4.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Makaó, 2. és 3. futam
14.45: Röplabda, férfi NB I, Kaposvár-Pénzügyőr
17.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam
20.15: Kosárlabda, női Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Magyarország-Szlovákia
22.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, döntő

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Sao Paulo
12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, 1. mérkőzés, Balatonfüred-León
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, 1. mérkőzés, Tatabánya-Zaporizzsja
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győr-Baník Most
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Elverum-Szeged
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-New England Patriots

Sport 2
14.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Szerbia-Ukrajna
17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Koszovó-Anglia
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Albánia-Franciaország

Eurosport 1
1.30 és 4.10: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Makaó, 2. és 3. futam
13.45 és 19.45: Sznúker, Home Nations Series, Északír Open

Eurosport 2
9.00 és 14.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg, női és férfi csoportkör
20.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), Washington

Digisport 1
18.40: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 2
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-HC Kosice

Spíler1 TV
10.35, 12.05 és 13.25: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Valenciai Nagydíj, futam

Forrás: mti.hu

Szólj hozzá!

Read previous post:
Konferenciafelhívás – Hagyomány, innováció, történelem

Az Eszterházy Károly Egyetem Történelemtudományi Intézetének Digitalizáció a történelemtudományban kutatócsoportja #hagyomány #innováció #történelem címmel konferenciát rendez Egerben, 2020. január 17-én.

Close