Tovább őrzi előnyét a Beregvidék

A 11. fordulóval félidejéhez ért a Kárpátaljai megyei felső osztályú labdarúgó-bajnokság. A forduló rangadóját ezúttal Beregszászban rendezték, ahol az éllovas hazai csapat az egyik legnagyobb riválisát az FC Szernyét fogadta. A telt ház előtt zajló találkozó első félidejében érintetlenek maradtak a kapuk. A második játékrész elején és végén sikerült bevennie a vendégek kapuját a házigazdáknak, így a rangadót 2-0-ra az SC Beregvidék nyerte.

Az FC Szernyével azonos pontszámmal rendelkező 3. és 4. helyezett Munkácsi FC illetve FC Polena könnyebb helyzetben volt, hiszen jóval szerényebb képességű ellenfelek ellen próbálták megszerezni a 3 bajnoki pontot. A munkácsiak magabiztosan 4-0-ra verték a vendég Nagybocskói Jalinkát, az FC Polena a sereghajtó Ujdávidházai Medvigy otthonában győzött 3-1-re. A Pisztraházai Meteor a tabella hátsó részében tanyázó FC Volócot látta vendégül. Az összecsapás a hazaiak 4-0 arányú fölényes győzelmével zárult. Az Ilosvai Buzsora a Viski FC ellen győzött hazai pályán 3-1-re. A forduló egyetlen gólnélküli mérkőzését Ungváron játszotta az FC Ungvár a Nagyszőlősi FC-vel.

Az ifi csapatok mérkőzéseinek eredményei a 11. fordulóból: Ilosvai Buzsora – Viski FC 2-0, Pisztraházai Meteor – FC Volóc 2-0, FC Ungvár – Nagyszőlősi FC 0-0, Ujdávidházai Medvigy – FC Polena 2-1, Munkácsi FC – Nagybocskói Jalinka  2-1, SC Beregvidék – FC Szerednye 1-0.

Az alsó osztály mérkőzéseinek eredménye a 11. fordulóból: FC Obolony – FC Avangard 1-0, FC Edelvejsz – FC Kopány 4-1, FC Dolha – FC Vilhivci 3-1, FC Zolotarjevo – FC Hoverla 2-1, Kricsevo Mencsul – FC Narcisz 0-18, Fc Tisza – Fc Ternovo 1-0.